• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     UNIT-SOFT sp. z o.o. - Autoryzowany partner enova365

     Numer telefonu

     Administratorem danych jest spółka UNIT-SOFT NIP: 6793094713 z siedzibą Kraków, ul. Wadowicka 8a (dalej „administrator danych”).  

     Kontakt z administratorem danych e-mail biuro@unit-soft.pl tel.: 12 312 44 88  w siedzibie spółki.  

     Podanie adresu e-mail i zaznaczenie wyślij oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie adresu email do celu realizacji marketingu bezpośredniego poprzez newsletter (podstawa: 6 ust. 1 lit. a) rodo w zw. z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Zgoda i podanie danych jest dobrowolne. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili wysyłają żądanie na adres e-mail: biuro@unit-soft.pl.

     Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji w/w celów. Więcej polityka prywatności.  

     back to top