• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Finanse i księgowość

     Szkolenie podstawowe z modułu Księgowość jest skierowane nowym pracownikom działu księgowości w przedsiębiorstwach z każdego sektora. Szkolenie podstawowe przygotowuje nowych pracowników do niezbędnych operacji w enova365, w module Księgowość takich jak dodawania dokumentów, księgowania na kontach, tworzenie zestawień księgowych. Po szkoleniu pracownik posiada ugruntowaną wiedzę z obsługi programu enova365, co skutkuje znacznie szybszym rozpoczęciem efektywnej pracy z systemem przez nowo zatrudnionego pracownika.

     Szkolenie rozszerzone z modułu Księgowość jest skierowane aktywnym użytkownikom systemu enova365. Do brania udziału w szkoleniu rozszerzonym, wymagana jest wiedza z zakresu podstawowego, a także umiejętność płynnego poruszania się po systemie enova365. Założeniem szkolenia jest przygotowanie Uczestników do wykonywania zaawansowanych operacji w module Księgowość.

     Szkolenie z modułu Księga Inwentarzowa jest dedykowane dla pracowników działu księgowego w przedsiębiorstwach z każdego sektora, którzy jest odpowiedzialna za ewidencje środków trwałych, i chcą zapoznać się z sposobem działania modułu Księga Inwentarzowa w enova365. Szkolenie przygotowuje pracownika do wykonywania niezbędnych operacji w enova365, w module Księga Inwentarzowa takich jak, prowadzenia kartotek środków trwałych, wyposażenia oraz wartości niematerialnych i prawnych. Po szkoleniu pracownik ma ugruntowaną wiedzę z obsługi programu oraz znajomość modułu Księgi Inwentarzowej.

     Moduł enova365 Finanse i Księgowość daje możliwość korzystania zarówno z księgowości uproszczonej, dzięki Księdze Podatkowej, ale również i pełną księgowość, dzięki Księdze Handlowej. Program do pełnej księgowości zapewnia stałą zgodność z przepisami, automatyzację cyklicznych czynności księgowych, dostęp do wygodnych mechanizmów skrótów i odwołań. enova365 umożliwia tworzenie wszystkich rodzajów plików JPK zawsze zgodnych obowiązującymi schematami. Gotowe dokumenty można wysyłać za pomocą do oficjalnej lub testowej bramki Ministerstwa Finansów z poziomu prorgamu księgowego. enova365 weryfikuje spójność i poprawność danych zawartych w wygenerowanym pliku JPK. Moduł Finanse i księgowość udostępnia wbudowane mechanizmy, dzięki którym zachowasz spójność między rozrachunkami i księgowaniami na kontach. Program księgowy enova365 dostarcza również zestaw narzędzi, jakim jest DMS (Document Management System), które wspierają proces ewidencjonowania danych w firmie. 

     Moduł Finanse i Księgowość enova365 gwarantuje także wiele innych zalet, spośród, których możemy wymienić, między innymi:

      

     Rozbudowana analityka

     Usprawnia komunikację

     Konfigurowalny

     Zgodność z przepisami

     back to top