• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Pozostałe

     Szkolenie z modułu Workflow

     Kod szkoleniaWF_SZKOL

     Szkolenie dostarcza potrzebnej wiedzy do pełnego wykorzystania możliwości modułu Workflow w enova365. Moduł Workflow pozwala łatwo zdefiniować procesy, w których dokumenty, informacje lub zadania są przekazywane od jednego uczestnika do następnego. Automatyzacja pracy w systemie za pośrednictwem procesów określa sposób działania w przypadku codziennych czynności według odpowiednich procedur zarządczych. Pracownicy są informowani o zadaniach oraz o terminach ich wykonania. Odpowiednio zdefiniowany proces pozwala zaangażować także osoby decyzyjne, których akceptacja jest niezbędna w celu dalszego prowadzenia zadania. Taki sposób organizacji pracy eliminuje niepotrzebne przestoje oraz ewentualne błędy.

     Szkolenie z modułu BI

     Kod szkoleniaBI_PODST

     Szkolenie dostarcza potrzebnej wiedzy do pełnego wykorzystania możliwości modułu Business Intelligence w enova365. Moduł BI dostarcza uporządkowanego, jednolitego i wiarygodnego zbioru danych, który stanowi źródło do odkrywania wiedzy nie tylko przez analityków i kadrę kierowniczą, ale także przez wszystkich operatorów systemu enova365. Wbudowana baza modeli danych pozwala na wykonanie najważniejszych analiz dotyczących obszarów: Handlu, Kadr i Płac, Księgowości oraz CRM. Takie analizy mogą być dowolnie dostosowywane poprzez modyfikowanie wbudowanych modeli, a także poprzez tworzenie swoich własnych wskaźników, domen czy też raportów.

     Szkolenie z modułu Produkcja

     Kod szkoleniaPROD_SZKOL

     Szkolenie z modułu Produkcja dedykowane jest osobom, które nie miały styczności z modułem Produkcja w systemie enova365. Szkolenie przygotuje do podstawowej obsługi systemu jak również zaznajomi użytkownika z modułem Produkcja. Uczestnik ma możliwość poszerzenia lub zdobycia wiedzy z obszaru produkcji. Moduł ten umożliwia kontrolowanie procesów produkcyjnych i nadzorowanie kosztów wytworzenia w zintegrowanym systemie. Skierowany jest do przedsiębiorstw produkcyjnych wykorzystujących produkcję seryjną z zdefiniowaną technologią tworzenia wyrobów gotowych.

     Szkolenie z modułu Projekty

     Kod szkoleniaPRO_PODST

     Szkolenie przygotowuje do pełnego korzystania z modułu Projekty w systemie enova365. Moduł ten daje możliwość planowania i zarządzaj realizacją projektu w wygodny sposób za pośrednictwem jednego narzędzia. Zawiera w sobie pełną funkcjonalność modułu CRM oraz funkcje związane z budżetowaniem projektów. Dzięki integracji z innymi modułami takimi jak enova365 Kadry i Płace lub enova365 Handel system obejmuje dane z wielu obszarów. Zapewnia to płynny obieg procesów i dokumentów w obrębie projektu co pozwala na łączenie projektów w kampanie.

     Moduł Workflow enova365 wykorzystywany jest do maksymalnego zautomatyzowania procesów w Twojej firmie. Za pomocą dodatku Harmonogram zadań, możemy definiować zadania, które mają być automatycznie wykonywane w danym czasie. Niepodważalną zaletą systemu ERP enova365 jest to, że moduł Workflow jest jego integralną częścią. Dzięki automatycznemu zarządzaniu systemem obiegu dokumentów zaoszczędzisz swój czas oraz zwiększysz efektywność pracy. 

     Moduł Projekty jest wykorzystywany do zarządzania projektami w Twojej firmie. Program do zarządzania projektami pozwala Ci na zarządzanie projektem z dowolnego miejsca za pomocą urządzeń mobilnych. Masz dostęp do takich rzeczy jak przegląd wszystkich projektów, zarządzanie budżetem inwestycji, ocenisz plan biznesowy i przeprowadzisz ewaluację.

     Moduł BI, a właścicie Business Intelligence, jest modułem, który umożliwia Ci dostęp do wskaźników i raportów z różnych obszarów systemu. Moduł Business Intelligence został wyposażony w możliwość tworzenia i udostępniania Paneli BI. Z jego pomocą możemy wizualizować wszystkie najważniejsze dane, w efekcie otrzymamy przejrzysty panel z raportami Business Intelligence w systemie ERP enova365.

     Moduł Produkcja jest ściśle powiązany z modułem Handel i magazyn. Pozwala na efektywne zarządzanie procesem produkcji, optymalizacją produkcji, a także eliminacją błędów związanych z czynnikiem ludzkim. Zarządzanie produkcją jest ściśle powiązane z pracą magazynu. Dzięki integracją między różnymi modułami enova365 możesz kontrolować cały obieg informacji w przedsiębiorstwie. Moduł Produkcja obsługuje firmy produkcyjne działające w oparciu o produkcję seryjną, wspiera procesy produkcji bazujących na technologii wyrobu gotowego, a także pozwala rozszerzyć funkcje związane z technologią produkcji (za pomocą Modułu Workflow).

     Moduł Produkcja, Business Intelligence, Projekty i Workflow enova365 gwarantuje także wiele innych zalet, spośród, których możemy wymienić, między innymi:

      

     Inteligentny kontroling

     Przejrzysty system Workflow

     Automatyzacja zadań

     Zaawansowane raporty

     back to top