• Categories
      Brak kategorii spełniających podane kryteria.
      • Manufacturers
        Brak producentów spełniających podane kryteria.
      • Products
        Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
          • Blog
            Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

RSS Blog

Zdjęcie dla posta Szkolenia zdalne - alternatywa online dla tradycyjnych szkoleń

Szkolenia zdalne - alternatywa online dla tradycyjnych szkoleń

Praca w trybie domowym jest tylko i wyłącznie korzyścią w kontekście rozwoju osobistego. Ze względu na trwającą sytuację na świecie, otwieramy sie na nowe możliwości, w naszych szkoleniach możesz brać udział również zdalnie.
          Zdjęcie dla posta Jak wdrożyć system ERP w biurze rachunkowym?

Jak wdrożyć system ERP w biurze rachunkowym?

Współczesne biura rachunkowe muszą działać na bardzo dynamicznym i wymagającym rynku. Szybko zmieniające się przepisy prawa, wymagają od biur rachunkowych elastyczności, by w szybki sposób adaptować się do wprowadzanych zmian.
          Zdjęcie dla posta Sztuczna inteligencja w ERP - jak może wyglądać przyszłość?

Sztuczna inteligencja w ERP - jak może wyglądać przyszłość?

Co daje nam sztuczna inteligencja (AI), że firmy decydują się inwestować w nią dziesiątki tysięcy złotych? Dlaczego machine learning budzi obawy przedsiębiorców? Czy faktycznie jest się czego obawiać? Jak sztuczna inteligencja może wpłynąć na działanie przedsiębiorstw dowiesz się z poniższego artykułu.
          Zdjęcie dla posta Czym jest system ERP?

Czym jest system ERP?

Coraz częściej usłyszeć, czy przeczytać możemy o systemach ERP. Czym jednak są te systemy? Co oznacza pojęcie ERP? W jaki sposób powinniśmy go wdrożyć i jak może pomóc naszej firmie dowiesz się z poniższego artykułu.