• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     RSS Blog

     Zdjęcie dla posta Zarządzanie nieruchomościami z enova365

     Zarządzanie nieruchomościami z enova365

     Jak prowadzić obowiązkową dokumentację nieruchomości? W enova365 dodajesz i przechowujesz polisy ubezpieczeniowe. Faktury, oferty czy dokumenty kasowe są przypisane do konkretnego obiektu. To jedna z możliwości modułu „Nieruchomości” Przechowuj w enova365 obowiązkową dokumentację techniczną oraz wszystkie umowy, faktury i rozliczenia powiązane z nieruchomościami. Zaplanuj przegląd przewodów wentylacyjnych, albo remont. Dodawaj informacje o firmach i osobach odpowiedzialnych za realizację danej usługi. Umieść w systemie informacje o osobie, która nadzoruje wykonanie usługi w Twojej firmie. Powiąż zdarzenia z konkretnymi obiektami, albo realizowanymi projektami.
     Zdjęcie dla posta enova365 Pakiet mobilności

     enova365 Pakiet mobilności

     Pakiet mobilności to szereg regulacji dotyczących transportu drogowego na terenie Unii Europejskiej. Nowe przepisy wprowadzają m.in. obowiązek zapłaty kierowcom delegowanym pensji, na zasadach obowiązujących w kraju wykonywania przejazdu. Przygotowane rozwiązania mają za zadanie wprowadzenie sprawiedliwej konkurencji oraz poprawę warunków pracy zawodowych kierowców.
     Zdjęcie dla posta Zmiany w przepisach od 1 lipca 2021 - Pakiet VAT e-commerce i inne

     Zmiany w przepisach od 1 lipca 2021 - Pakiet VAT e-commerce i inne

     1 lipca w życie wchodzi pakiet e-commerce, oprócz tego, rusza też rejestracja firm w systemie informatycznym Tax Free. Ponadto, z dniem 1 lipca obowiązkiem rejestrowania obrotu przy użyciu kas fiskalnych on-line objęte zostaną kolejne branże. - poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Finansów.
     Zdjęcie dla posta Szkolenia zdalne - alternatywa online dla tradycyjnych szkoleń

     Szkolenia zdalne - alternatywa online dla tradycyjnych szkoleń

     Praca w trybie domowym jest tylko i wyłącznie korzyścią w kontekście rozwoju osobistego. Ze względu na trwającą sytuację na świecie, otwieramy sie na nowe możliwości, w naszych szkoleniach możesz brać udział również zdalnie.
     Zdjęcie dla posta Jak wdrożyć system ERP w biurze rachunkowym?

     Jak wdrożyć system ERP w biurze rachunkowym?

     Współczesne biura rachunkowe muszą działać na bardzo dynamicznym i wymagającym rynku. Szybko zmieniające się przepisy prawa, wymagają od biur rachunkowych elastyczności, by w szybki sposób adaptować się do wprowadzanych zmian.
     Zdjęcie dla posta Sztuczna inteligencja w ERP - jak może wyglądać przyszłość?

     Sztuczna inteligencja w ERP - jak może wyglądać przyszłość?

     Co daje nam sztuczna inteligencja (AI), że firmy decydują się inwestować w nią dziesiątki tysięcy złotych? Dlaczego machine learning budzi obawy przedsiębiorców? Czy faktycznie jest się czego obawiać? Jak sztuczna inteligencja może wpłynąć na działanie przedsiębiorstw dowiesz się z poniższego artykułu. 
     Zdjęcie dla posta Czym jest system ERP?

     Czym jest system ERP?

     Coraz częściej usłyszeć, czy przeczytać możemy o systemach ERP. Czym jednak są te systemy? Co oznacza pojęcie ERP? W jaki sposób powinniśmy go wdrożyć i jak może pomóc naszej firmie dowiesz się z poniższego artykułu.
     back to top