• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Szkolenie rozszerzone z modułu Księgowość

     2 000,00 zł netto
     Szkolenie rozszerzone z modułu Księgowość jest skierowane aktywnym użytkownikom systemu enova365. Do brania udziału w szkoleniu rozszerzonym, wymagana jest wiedza z zakresu podstawowego, a także umiejętność płynnego poruszania się po systemie enova365. Założeniem szkolenia jest przygotowanie Uczestników do wykonywania zaawansowanych operacji w module Księgowość.
     5.0 1
     Kod szkolenia: KS_ROZSZ

     Zapytaj o szkolenie

     Wyślij wiadomość

     Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

     Obrazek Szkolenie podstawowe z modułu Księgowość

     Szkolenie podstawowe z modułu Księgowość KS_PODST

     ☆☆☆☆☆
     ★★★★★
     1 600,00 zł netto

     Szkolenie podstawowe z modułu Księgowość jest skierowane nowym pracownikom działu księgowości w przedsiębiorstwach z każdego sektora. Szkolenie podstawowe przygotowuje nowych pracowników do niezbędnych operacji w enova365, w module Księgowość takich jak dodawania dokumentów, księgowania na kontach, tworzenie zestawień księgowych. Po szkoleniu pracownik posiada ugruntowaną wiedzę z obsługi programu enova365, co skutkuje znacznie szybszym rozpoczęciem efektywnej pracy z systemem przez nowo zatrudnionego pracownika.

     Obrazek Szkolenie z modułu Księga Inwentarzowa

     Szkolenie z modułu Księga Inwentarzowa KI_PODST

     ☆☆☆☆☆
     ★★★★★
     1 000,00 zł netto

     Szkolenie z modułu Księga Inwentarzowa jest dedykowane dla pracowników działu księgowego w przedsiębiorstwach z każdego sektora, którzy jest odpowiedzialna za ewidencje środków trwałych, i chcą zapoznać się z sposobem działania modułu Księga Inwentarzowa w enova365. Szkolenie przygotowuje pracownika do wykonywania niezbędnych operacji w enova365, w module Księga Inwentarzowa takich jak, prowadzenia kartotek środków trwałych, wyposażenia oraz wartości niematerialnych i prawnych. Po szkoleniu pracownik ma ugruntowaną wiedzę z obsługi programu oraz znajomość modułu Księgi Inwentarzowej.

     Obrazek Polski Ład w enova365

     Polski Ład w enova365 PL_PODST

     499,00 zł netto

     Wraz z początkiem 2022 roku przedsiębiorców czeka wiele rewolucyjnych zmian podatkowych w ramach ogłoszonego Polskiego Ładu. Obszerne propozycje nowych regulacji skomplikują obowiązki związane z rozliczeniami. Szkolenie Polski Ład w enova365 ma na celu wprowadzenie i omówienie zmian w programie, które umożliwią spełnienie nowych obowiązków.

     back to top